19.9 C
Nicosia
Πέμπτη 28 Μάρτιος 2024 | 12:24

Διευθυντής/Διευθύντρια Πωλήσεων Φωτιστικών

Η εταιρεία PGS Electrical Supplies Ltd με συνεχή παρουσία πέραν των 40 ετών στον κλάδο του ηλεκτρολογικού υλικού και φωτισμού ζητά να προσλάβει άμεσα Διευθυντή/Διευθύντρια Πωλήσεων Φωτισμού για την επαρχία Λευκωσίας.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης. Απόφοιτος Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Προηγούμενη εμπειρία πέραν των 3 ετών σε αντίστοιχο ρόλο θα προσμετρήσει ως επιπλέον προσόν.
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες.
  • Εξαιρετικές δεξιότητες εξυπηρέτησης πελατών.
  • Υπευθυνότητα, μεθοδικότητα, ομαδικότητα, συνέπεια και επαγγελματισμός.

Άλλα Προσόντα

  • Άριστη χρήση της Ελληνικής γλώσσας και πολύ καλή χρήση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και γνώση εργαλείων Microsoft Office
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης

Βασικά Καθήκοντα

  • Εξασφαλίζει τα υψηλά επίπεδα ικανοποίησης πλατών παρέχοντας πολύ καλές υπηρεσίες εξυπηρέτησης λιανικής και χονδρικής πώλησης
  • Αναπτύσσει και διαχειρίζεται το πελατολόγιο
  • Επιμελείται των οικονομικών και τεχνικών προσφορών προς τους πελάτες
  • Αποτελεί τον συνδετικό κρίκο μεταξύ του προσωπικού του καταστήματος και της διοίκησης, διασφαλίζοντας ό,τι όλα λειτουργούν βάσει του οράματος και των αξιών της εταιρείας

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • 13ο μισθό, Ταμείο προνοίας και σχέδιο ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε σύγχρονο επαγγελματικό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση και επαγγελματική κατάρτιση

Οι αιτήσεις εργοδότησης να υποβάλλονται ηλεκτρονικά, αποστέλλοντας βιογραφικό σημείωμα με τον κωδικό της θέσης PGS-HR015 στη διεύθυνση [email protected] ή να συμπληρώνετε την ηλεκτρονική αίτηση εργασίας στην ιστοσελίδα της εταιρείας https://pgs.com.cy/careers/.

Οποιοσδήποτε άλλος τρόπος υποβολής αίτησης π.χ. τηλέφωνο, φαξ δεν θα γίνεται αποδεκτός.

Διευκρινήσεις

Θα τηρηθεί πλήρης εμπιστευτικότητα προσωπικών δεδομένων. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών, η διεύθυνση της εταιρείας θα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για προσωπική συνέντευξη.

Προηγούμενο άρθροInformation Technology Manager
Επόμενο άρθροHEAD OF ACCOUNTING DEPARTMENT

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Press Room

Το Celestyal Discovery πραγματοποιεί το παρθενικό του ταξίδι, υπό τη νέα εταιρική ταυτότητα

To Celestyal Discovery ξεκίνησε για το παρθενικό του ταξίδι στο Αιγαίο στις 22 Μαρτίου, 2024, υπό τη νέα εταιρική ταυτότητα της Celestyal. Αναχωρώντας το κρουαζιερόπλοιο...

Η Τζακάρτα το οικονομικό κέντρο της Ινδονησίας παρά τη μεταφορά της πρωτεύουσας

Το Κοινοβούλιο της Ινδονησίας την Πέμπτη αναγνώρισε ειδικό καθεστώς για την Τζακάρτα, διατηρώντας τη μητρόπολη ως το οικονομικό επίκεντρο της χώρας, εν μέσω σχεδιασμών...